West Wind Games

West Wind Games jest młodym studiem deweloperskim i wydawcą gier komputerowych, korzystającym w wieloletniego doświadczenia oraz zaplecza merytorycznego, jak i kapitałowego swoich głównych akcjonariuszy w postaci Gaming Factory, Glob Games Studio, Gaming Ventures i Flash Ventures. W trakcie realizacji znajduje się kilkanaście projektów, a pierwsze gry będą wydane na platformie Steam już w roku 2021.

Studio deweloperskie West Wind Games

Image Alt

GRAVE HUNTER

Zrzut ekranu 2
Zrzut ekranu 3
Zrzut ekranu 4
Zrzut ekranu 7

Grave Hunter, to gra której bohaterem jest mieszkaniec wioski, która została zaczarowana, a mieszkańcy zaczęli zamieniać się w zombie. Bohater wie, że aby uratować
wioskę i mieszkańców musi odnaleźć magiczny eliksir życia który jest ukryty w tajemnym grobowcu. W tym celu przemierza różne lokacje i wyszukuje informacji gdzie można znaleźć grobowiec. Przeszukuje cmentarze, krypty i katakumby, aby odnaleźć wskazówki, gdzie może być ukryty grobowiec starożytny mag. Na swojej drodze spotka, różne postacie i znajdzie się w sytuacjach, których będzie musiał dokonać wyboru, a każda jego decyzja może wpłynąć na postęp rozgrywki.

Category: