West Wind Games

West Wind Games jest młodym studiem deweloperskim i wydawcą gier komputerowych, korzystającym w wieloletniego doświadczenia oraz zaplecza merytorycznego, jak i kapitałowego swoich głównych akcjonariuszy w postaci Gaming Factory, Glob Games Studio, Gaming Ventures i Flash Ventures. W trakcie realizacji znajduje się kilkanaście projektów, a pierwsze gry będą wydane na platformie Steam już w roku 2021.

Studio deweloperskie West Wind Games

Image Alt

Bow Run

3
4
5
6
7

Bow Run to dynamiczna pierwszoosobowa gra zręcznościowa w której gracz wciela się w łucznika parkourowca. Zadaniem gracza będzie jak najszybsze ukończenie poziomu wypełnionego celami do zestrzelenia oraz przeszkodami do pokonania. Liczyć się tu będzie zarówno prędkość jak i celność oraz utrzymywanie combo (mnożnik punktów który zostanie przerwany jeśli gracz nie zestrzeli celu w określonym czasie).

Gracz będzie miał do dyspozycji zarówno umiejętności parkourowe takie jak wall run czy slide jak i umiejętności specjalne takie jak spowolnienie czasu czy double jump. Dodatkowo na poziomach będą rozsiane portale które jeszcze bardziej podkręcą dynamikę rozgrywki.

 

Category:
Tags: